Nasze utwory

 Zapraszamy do posłuchania naszych nagrań na stronie choru czy tez innych stronach internetowych

 

 

Lulajże Jezuniu

s1

dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

Hola, hola pasterze z pola

s2
dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

Lead me

s3
dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

 

 

Morgonen

s1

dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

 

 

Värld av toner

s2
dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

 

 

Fri som en fågel

s3
dyrygent Wojciech Głuch | Pobierz

 

 


Klaszczmy rękoma
Domkyrkan 2023 - Alleluja

 Jarzębinowa Pieśń (K. Serocki, T.Urgacz)


 


 

25-lecie pracy artystycznej

 

Szanowni Panstwo, Drodzy Polacy i Przyjaciele!Nasz zespół Chorus Polonicus Gothoburgensis właśnie w roku 2024 obchodzi swoje 25-lecie pracy artystycznej. Nasza rocznica to również 22 rocznica majowego świętowania Dnia Polonii i Polaków za granicą - święta uchwalonego w 2002 roku przez Sejm RP z inicjatywy Senatu RP. Życzmy więc sobie wspólnie wszelkiej pomyślności ku lepszym losom naszej Ojczyzny i licznej na świecie Polonii.
Staraliśmy się zawsze naszą obecnością koncertową bogatą w utwory wokalne o historycznej randze, utrwalać w naszej polonijnej świadomości znaczenie kultury i polskiej tradycji.
Nasz jubileuszowy koncert, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się 3 października 2024 roku o godzinie 18.30 w reprezentacyjnej sali muzeum dizajnu i rzemiosła w Goteborgu Röhsska Museet - Vasagatan 39.
W związku z ograniczoną ilością miejsc, bardzo prosimy o zamawianie miejsc już teraz, przesyłając 100kr na nasz nr SWISH 1234746103 z podaniem swojego nazwiska.
Koncert nasz będzie jednocześnie artystyczą próbą generalną przed naszym wyjazdem do Bielska-Białej na jesienny festiwal i konkurs Gaude Cantum. I podobnie, jak bardzo liczymy na Państwa obecnosc na koncercie, liczymy też na przysłowiowe trzymanie kciuków za powodzenie w konkursie. Nasza podróż jest nie tylko artystycznie zobowiązującą, ale i kosztowna. Przychód z jubileuszowego koncertu przeznaczymy na pokrycie kosztów tej podróży.


Z poważaniem
Wojciech Gluch w imieniu całego zespołu Chorus Polonicus Gothoburgensis

 


Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu

 Chorus Polonicus Gothoburgensis 

Kontakt z nami

Dyrygent:

 

 Chorus Polonicus:

 

Wojciech Głuch 
Tfn: 0704257507
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Web: www.choruspolonicus.eu
SWISH chóru: 1234746103

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…